KONST / Litografier / Färglitografi 12376348
nr 1237 6348
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), "Torget, Trosa". Signerad, numrerad 57/360. Motivet: 38x47 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:15:34
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)